image O firmie | HB Premium

 

O firmie
HB Premium

W HB Premium od 2016 roku skupiamy się wokół inwestycji ochrony kapitału w nieruchomościach. Dla naszych klientów tworzymy wydajne i sprawdzone rozwiązania, zapewniające długoletnią eksploatację produktu. Jest to możliwe dzięki umiejętnemu doborowi nieruchomości tak, aby łączyły w sobie maksymalizację przychodów z odpowiednim poziomem ich jakości. 

Naszą misją jest dostarczenie produktu inwestycyjnego, zapewniającego bezpieczną przystań dla Twojego kapitału. Wieloletnie doświadczenie i praktyczna wiedza zespołu HB PREMIUM na rynku pozwala Ci cieszyć się wynikami regularnego, pasywnego dochodu. Wszystko to bez ryzyka ponoszenia własnych błędów przy zakupie nieruchomości. Kompleksowo zajmujemy się pewną i niezagrożoną inwestycją kapitału – od dobrania odpowiedniej ergonomii projektu architektonicznego, przez organizację prac remontowych aż po dobór bezpiecznego, odpowiedzialnego najemcy. 

HB PREMIUM to rodzinna firma, wsparta polskim kapitałem, która w codziennej pracy zawsze na pierwszym miejscu stawia zadowolenie i spokój klienta oraz długofalowe, przyjazne relacje. Nie działamy masowo, dlatego na każdym projekcie możemy się skupić indywidualnie i osobiście zaproponować najlepsze rozwiązania dobrane do potrzeb i możliwości inwestycyjnych klienta.

KOMPLEKSOWO

Decydując się na powierzenie nam wyboru i organizacji całego procesu inwestycji w nieruchomości masz pewność, że zajmiemy się każdym jego etapem. Nasze doświadczenie, praktyczna wiedza i know-how pozwalają nam na dobór właściwych produktów i rozwiązań, które zapewnią Ci bezpieczną i pewną inwestycję. Oferujemy kompleksową pomoc na drodze do pozyskania pasywnego dochodu – od wyboru i dostosowaniu odpowiedniej nieruchomości, przez znalezienie sprawdzonych, długoterminowych najemców aż po najbardziej szczegółową obsługę niezbędnej dokumentacji.

BEZPIECZNIE

Pracując z nami nie musisz martwić się o powodzenie projektu ani o bezpieczeństwo swoich środków finansowych. Każda inwestycja jest finansowo zabezpieczona polskim kapitałem spółki, przewyższającym średnią wartość transakcji. Co więcej, każda realizowana inwestycja jest tak dobierana do Twoich potrzeb, by pomóc Ci maksymalizować zyski z niej i cieszyć się stabilnym, regularnym dochodem.

SZYBKO

Nasze wieloletnie doświadczenie i znajomość mechanizmów, jakimi charakteryzuje się rynek nieruchomości pozwala nam sprawnie i szybko dobierać odpowiednie produkty i rozwiązania dla naszych klientów. Daje Ci to gwarancję oszczędności czasu, ale również spokój, że Twój kapitał jest w dobrych rękach i zostanie zainwestowany tak, by przynieść Ci jak najwięcej zysków.

W jaki sposób działamy - timeline
Jeśli zastanawiasz się nad inwestycją w nieruchomości zobacz, jak będzie wyglądała nasza współpraca i w jak wielu etapach i projektach możemy Ci pomóc:

SPOTKANIE ONLINE LUB NA ŻYWO

To wstępny etap rozmów, podczas których ustalamy preferencje i budżet inwestora. Na tej podstawie definiujemy jego strategię inwestycyjną.

STRATEGIA INWESTYCYJNA

Przedstawiamy inwestorowi konkretny plan oraz możliwe scenariusze danej inwestycji. Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, dlatego zwiększamy bezpieczeństwo lokowanego kapitału.

PODPISANIE UMOWY

Kiedy inwestor zdecyduje się na dane rozwiązanie, przygotowujemy dokumentację i finalizujemy transakcję zakupu. Sprawdzamy stan prawny nieruchomości, prowadzimy negocjacje, koordynujemy podpisanie umowy przedwstępnej i przyrzeczonej. Dla wygody inwestorów, zwłaszcza tych mieszkających poza Polską, występujemy też przed notariuszem jako ich pełnomocnik.

START INWESTYCJI

Możemy zaczynać! Zarządzamy kapitałem inwestora w wybrany przez niego sposób oraz dokonujemy dalszych, poszerzonych działań.

HB PREMIUM to firma wsparta polskim kapitałem. Skupiona wokół inwestycji ochrony kapitału w nieruchomościach. Dla stałych i nowych Klientów tworzymy wydajne rozwiązania, które łączą w sobie maksymalizacje przychodów z odpowiednim poziomem jakości produktu zapewniających długoletnią eksploatacje.

Misją HB Premium jest dostarczenie produktu inwestycyjnego zapewniającego bezpieczną przystań dla kapitału. Wieloletnie doświadczenie zespołu Firmy na rynku pozwala Państwu cieszyć się wynikami pasywnego dochodu, bez ponoszenia ryzyka uczenia się na własnych błędach przy zakupie nieruchomości, ergonomii projektu architektonicznego, organizacji prac remontowych, doborze bezpiecznego, odpowiedzialnego Najemcy. 

 Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj»