image Strona główna | HB Premium

Aktualnie w sprzedaży
Wybierz produkt, który najbardziej Cię interesuje i bezpiecznie zainwestuj swój kapitał.

Skontaktuj się z nami

zobacz

Rekomendacje
Zadowolenie naszych klientów i partnerów jest dla nas niezwykle ważne. Cieszymy się, że wielu z nich również ceni sobie współpracę z nami:

Rekomendacje
Zadowolenie naszych klientów i partnerów jest dla nas niezwykle ważne. Cieszymy się, że wielu z nich również ceni sobie współpracę z nami:

BLOG
Znajdziesz tu wiele porad i praktycznych informacji z zakresu inwestycji w nieruchomości i bezpiecznego lokowania kapitału.

TRENDY W NAJMIE, A FINALNY PRODUKT DLA INWESTORA

Inwestycja w nieruchomość to ważna decyzja. Wybierając mieszkanie inwestycyjne, należy między innymi dokładnie przyjrzeć się obecnie panującym trendom w najmie. To od nich bowiem zależy, jak szybko i za jaką kwotę wynajmiemy zakupiony lokal, a tym samym, ile potrwa zwrot z naszej inwestycji mieszkaniowej.  Już nie pokój, a indywidualne mieszkanie

Czytaj więcej
Chcesz podwyższyć wartość nieruchomości? Szukaj firmy inwestycyjnej z zapleczem dobrych architektów.

Zakup mieszkania jest popularną i dobrze wszystkim znaną formą lokaty
kapitału. Choć głównymi czynnikami decydującymi o jego cenie są lokalizacja
i powierzchnia, profesjonaliści od rynku

Czytaj więcej
Czy warto inwestować w nieruchomości?
Znamy odpowiedź!

Coraz więcej osób myśli o ulokowaniu swojego kapitału w nieruchomościach. Biorąc pod uwagę obecne uwarunkowania wydaje się to dobrą strategią – stopy procentowe są na niskim poziomie, ceny mieszkań oraz wynajmu systematycznie rosną, ale nadal pozostają na poziomie, który nie zmniejsza znacząco popytu. Z kolei ogólna sytuacja gospodarcza jest chwiejna i niepewna – inflacja ciąg...

Czytaj więcej

SŁOWNICZEK
Poznaj najważniejsze pojęcia, które pomogą Ci zrozumieć świat nieruchomości i zakres naszej działalności.

Cesja praw i obowiązków dla konkretnej nieruchomości zakupionej przez HB PREMIUM. Podczas cesji wierzyciel (cedent) po uiszczeniu opłaty przenosi swoje prawa i obowiązki, wynikające z umowy z właścicielem nieruchomości lub deweloperem, na inną osobę (cesjonariusza).

Aktywa, które stale generują dochody i/lub zyski. W praktyce oznacza to, że raz wykonana praca lub inwestycja przynosi dochód bez konieczności dalszej pracy. Jednym z przykładów osiągnięcia tego typu dochodu jest inwestycja w nieruchomości.

Stan oczekiwania na nadanie pełnego prawa własności. Mówi się o niej w przypadku roszczenia o ustanowienie odrębnej własności lokalu. Na bazie aktu notarialnego można ją zbyć i odziedziczyć. Podlega również egzekucji. Stosuje się ją w przypadku umów pomiędzy deweloperami (lub spółdzielniami) a osobami, które chcą wejść w posiadanie prawa do dopiero budowanej nieruchomości. Ponieważ przeniesienie prawa własności następuje dopiero w momencie założenia odrębnej księgi wieczystej dla danego lokalu, to ekspektatywa stanowi pewnego rodzaju gwarancję i zwiększają bezpieczeństwo dla nabywcy.

Zakup i podniesienie wartości nieruchomości, by móc ją odsprzedać z odpowiednim zyskiem. HB PREMIUM umożliwia również częściową partycypację w kosztach zakupu nieruchomości i podziale zysku z jej sprzedaży.

Powszechny wzrost cen dostępnych towarów. Jest to sytuacja, w której za tę samą kwotę stopniowo możemy nabyć coraz mniej. Siła nabywcza pieniądza jest coraz mniejsza, dlatego częstym skutkiem jest inwestowanie kapitału w środki trwałe, takie jak np. nieruchomości.

Zostaw swój numer telefonu lub adres
e-mail
Skontaktujemy się z tobą

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj»